Подписаться на новости Введите свой E-mail
Guidelines
Фото
02.10.2017

«Samsung Electronics Украина» сообщает о старте продаж флагманского смартфона Galaxy Note8

21.09.2017

Samsung сообщает об открытии Galaxy Studio в Украине

07.09.2017

«Samsung Electronics Украина» в третий раз подряд выступила инновационным партнёром Mercedes-Benz Kiev Fashion Days

01.09.2017

Samsung, 20th Century Fox и Panasonic заключили партнерство для развития технологии HDR10+

31.08.2017

Samsung представляет Gear Sport, Gear Fit2 Pro и Gear IconX (2018) – совершенство стиля для активного образа жизни

31.08.2017

Samsung сокращает время стирки в два раза с технологией QuickDriveTM

31.08.2017

Samsung Electronics задает новые стандарты на IFA 2017

30.08.2017

Samsung Electronics представляет три новые модели профессиональных мониторов на выставке IFA 2017

30.08.2017

Samsung Electronics представила крупнейший игровой QLED монитор Samsung на Gamescom 2017

29.08.2017

Samsung Electronics представит новый беспроводной аккумуляторный пылесос POWERstick PROTM на выставке IFA 2017

Корпоративная информация / Корпоративная соц. ответственность

Samsung оголосив переможців проекту «Samsung назустріч знанням» 2014

Київ, Україна грудень 2014 года – Компанія «Samsung Electronics Україна» назвала переможців соціальної ініціативи «Samsung назустріч знанням». Проект проходив за підтримки Міністерства освіти і науки України серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх шкіл I-III ступенів і є частиною глобальної програми «Samsung. Надія для дітей», мета якої привернути увагу громадськості до соціально важливих проблем і надати реальну допомогу у сфері освіти та охорони здоров'я дітей.

Освітній конкурс «Samsung назустріч знанням» складався з двох етапів. За підсумками першого етапу (1 - 30 листопада), під час якого були розглянуті есе команд, що подали заявку на участь у проекті, експертне журі відібрало 15 напівфіналістів. На другому етапі (3-12 грудня), команди представили відеопрезентації, що розкривають їхнє бачення теми конкурсу - «Школа майбутнього».

Підсумки проекту «Samsung назустріч знанням» були оголошені 18 грудня 2014. Так, за результатами публічного голосування, перемогли 5 команд, чиї відеопрезентації набрали найбільше голосів.

  1. Загальноосвітня школа №33. Місто: Вінниця Лідер команди: Заєць Л. Е.
  2. Спеціалізована школа №5. Місто Тернопіль. Лідер команди: Жук Т.Г.
  3. Загальноосвітня школа №23. Місто: Мелітополь. Лідер команди: Кідалова Н.О.
  4. Гімназія ім. В.М. Гнатюка. Місто: Бучач. Лідер команди: Панькевич Р.Р.
  5. Ліцей «Політ». Місто: Кременчук. Лідер команди: Шаповал О.Г.

Ще одного переможця обрав Президент «Samsung Electronics Україна» містер Ю Джей Сул.

         6.  Загальноосвітня школа № 27. Місто: Суми Лідер команди: Ліцман А.В.

Усі 6 команд отримають для своїх шкіл «смарт-класи» Samsung. Унікальне обладнання, що входить до складу «смарт-класу» – інтерактивна дошка, планшети, монітор, багатофункціональний пристрій – дозволять значно підвищити рівень взаємодії між вчителями та учнями під час навчального процесу.

У 2014 році для участі у конкурсі «Samsung назустріч знанням» зареєструвалося 1534 команди з усіх регіонів України. Загальна кількість учасників проекту склала 4257 чоловік. Свої роботи команди розміщували на сайті проекту: education-samsung.com.ua. В цілому на розгляд журі було прийнято 1128 есе.

«Одним із пріоритетів розвитку загальної середньої освіти в Україні є широке впровадження сучасних інформаційних технологій. Ми раді, що завдяки проекту «Samsung назустріч знанням» ще 6 українських шкіл будуть обладнані сучасними «смарт-класами» з інноваційним обладнанням Samsung, що допоможе зробити процес навчання ще більш цікавим, пізнавальним та інтерактивним», – зазначила Людмила Притула, керівник відділу бренд-маркетингу і PR компанії «Samsung Electronics Україна».

«Міністерство підтримує і завжди підтримуватиме проекти, які спонукають дітей до розвитку, а школи – до вдосконалення навчального процесу. Особливо в такі тяжкі часи, які зараз переживає наша країна. Ми сподіваємось на подальшу плідну співпрацю з компанією «Samsung Electronics Україна», - говорить Сергій Квіт, Міністр освіти та науки України.

«Смарт-клас» від Samsung

До складу «смарт-класу» від Samsung входять: інтерактивна дошка Samsung, 30 планшетів Samsung Note 10.1 2014 edition / Tab 4, монітор і комп'ютер для викладача, багатофункціональний пристрій, шафа для зарядки і зберігання планшетів. Крім того, «смарт-клас» від Samsung буде оснащений спеціальним програмним забезпеченням.

Про соціальну ініціативу «Samsung назустріч знанням»

Загальнонаціональний освітній проект «Samsung назустріч знанням», який є частиною глобальної програми «Samsung. Надія для дітей», проходить в Україні з 2006 року. За попередні шість років у проекті взяло участь 5648 шкіл, було отримано понад 9100 есе, у 43 школах були обладнані мультимедійні лабораторії від Samsung.


Постоянная ссылка:
Загружено (обьектов):   0
Объем (Mb):   0
Скачать