24.04.2018

Samsung Galaxy S9 за 999 грн на місяць за програмою Обміну *

17.04.2018

Samsung Galaxy S9 і S9+ посіли перше місце в рейтингу смартфонів Consumer Reports

02.04.2018

«Samsung Electronics Україна» перемогла у всеукраїнському рейтингу якості управління репутацією «Репутаційні активісти»

16.03.2018

Samsung і Disney створили нові AR Emoji для Galaxy S9 та S9+

15.03.2018

Дев'ять основних переваг Galaxy S9 та S9+

ПРЕСС-РЕЛІЗИ

25.04.2018

Samsung Electronics представляє твердотільні накопичувачі 970 PRO і EVO і встановлює нову планку в сфері NVMe SSD

Samsung Electronics представила Samsung 970 PRO і EVO - третє покоління лідируючої в індустрії лінійки твердотільних накопичувачів (SSD). Вперше компанія анонсувала NVMe SSD для широкої аудиторії в 2015 році. Samsung продовжує розширювати рамки можливого разом з останнім поколінням твердотільних накопичувачів, які створені для технологічних ентузіастів і професіоналів. Разом з ним представники різних професій зможуть насолодитися високою швидкістю роботи навіть при інтенсивних навантаженнях персональних комп'ютерів або робочих станцій.
24.04.2018

Samsung Galaxy S9 за 999 грн на місяць за програмою Обміну *

«Samsung Electronics Україна» інформує про переваги покупки офіційних смартфонів Galaxy S9 і S9+, серед яких можливість купити флагман від 999 грн на місяць на умовах обміну за програмою trade-in з додатковою знижкою до 3000 гривень і скористатися бонусами на суму до 8 000 гривень.
17.04.2018

Samsung Galaxy S9 і S9+ посіли перше місце в рейтингу смартфонів Consumer Reports

Флагманські смартфони Samsung Galaxy S9 і Galaxy S9+ отримали вищу оцінку експертів видання Consumer Reports, що спеціалізується на тестуванні споживчої електроніки. Samsung Galaxy S9 і Galaxy S9+ посіли перше місце в рейтингу смартфонів, отримавши по 81 балу в тестах видання.
10.04.2018

Samsung Electronics оголошує попередні фінансові результати за перший квартал 2018 року

Samsung Electronics оголосила попередні фінансові результати за перший квартал 2018 року. • Валовий дохід від продажів: близько 60 трлн корейських вон • Валовий операційний прибуток: близько 15.6 трлн корейських вон
02.04.2018

Samsung повідомляє про розширення географії проекту «IT-школа Samsung» та відкриття класів у Вінниці, Дніпрі та Львові

«Samsung Electronics Україна» повідомляє про відкриття нових комп’ютерних класів у Вінниці, Львові та Дніпрі в рамках освітнього проекту «IT-школа Samsung» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Інституту модернізації змісту освіти. З поміж близько 250 претендентів, по 15 учнів, які успішно пройшли вступне тестування, приступили до занять з програмування в кожному з міст на базі спеціально обладнаних класів. Завдяки сучасному обладнанню та професійним викладачам навчання буде максимально ефективним, а випускники отримають сертифікати та підгрунття для продовження розвитку кар’єри у ІТ сфері.
02.04.2018

«Samsung Electronics Україна» перемогла у всеукраїнському рейтингу якості управління репутацією «Репутаційні активісти»

«Samsung Electronics Україна» повідомляє про перемогу у всеукраїнському рейтингу якості управління репутацією «Репутаційні активісти». Після проведення незалежного закритого голосування, компанія була відзначена у номінації «IT-Hard». Завдяки нагороді «Samsung Electronics Україна» у черговий раз підтвердила власну ділову репутацію, професіоналізм, а також турботу про своїх користувачів.
26.03.2018

Сервісний підрозділ Samsung отримав нагороди премії «Кришталева гарнітура»

Сервісний підрозділ Samsung, що відповідає за підтримку та сервісне обслуговування споживачів, став лауреатом XIV щорічної професійної премії «Кришталева гарнітура». Компанія отримала нагороду «Переможець» в п'яти номінаціях: «Краща цифрова команда», «Краща команда по роботі зі зворотнім зв'язком і претензіями», «Краща претензійна практика», «Кращий контактний центр для роботи» і «Кращий середній контактний центр». Крім того, підрозділ отримав нагороду «Велике схвалення журі» в номінації «Краща програма мотивації, залученості персоналу».
22.03.2018

«Samsung Electronics Україна» запрошує на святкування старту продажів флагманських смартфонів Galaxy S9 та S9+

«Samsung Electronics Україна» запрошує приєднатися до святкування старту продажів нових флагманських смартфонів. Заходи відбудуться 23 березня 2018 року о 18.00 за адресою вул. Хрещатик, 44 та 24 березня 2018 року о 16:00 за адресою проспект Степана Бандери, 21. Відвідувачів чекають приємні сюрпризи. Окрім особистого знайомства з новими флагманами та їхніми перевагами, відвідувачі отримають шанс отримати цінні призи, серед яких смартфони Galaxy S9 та S9+. Ведучим заходу 24 березня в брендовому магазині Samsung на Почайній (раніше - Петрівка) буде відомий український шоумен Анатолій Анатоліч.
22.03.2018

Samsung Electronics выключает освещение в офисах компании в рамках инициативы "Поделись светом"

21 марта офисы компании Samsung Electronics по всему миру выключили свет на один час, чтобы помочь повысить уровень осведомленности населения о климатических изменений и энергетическом неравенства. Офис «Samsung Electronics Украина» стал одним из 45 офисов Samsung во всем мире, включая штаб-квартиру Samsung Electronics в Сувоне, Корея, принявших участие в этой инициативе, уменьшив, соответственно, на около 9400 килограммов выбросов углекислого газа. Сохраненные расходы на электроэнергию вместе с благотворительными взносами работников помогут финансировать доставку 1000 лампочек на солнечных батареях в регионы, страдающие дефицитом электроэнер