11.01.2018

Samsung представляє «The Wall» – перший в світі 146-дюймовий модульний телевізор на базі технології MicroLED

04.01.2018

Старт продажів Samsung Galaxy A8 і A8 + в Україні

19.12.2017

Samsung Electronics представляє Galaxy A8 та A8+ із подвійною фронтальною камерою, великим безмежним дисплеєм і новими функціями на кожен день

18.12.2017

Samsung Galaxy Studio відкривається в ТРЦ Ocean Plaza

20.11.2017

Samsung Electronics отримала 36 нагород CES 2018 Innovation Awards за видатні досягнення у сфері дизайну та розробки

ПРЕСС-РЕЛІЗИ

14.02.2018

«VIP-гарантія» для покупців телевізорів Samsung Smart TV

«Samsung Electronics Україна» повідомляє про проведення акції «VIP-гарантія». У період із 15 лютого до 31 травня 2018 року кожен покупець телевізору Samsung Smart TV із діагоналлю екрану від 32 дюймів включно отримає сертифікат на ексклюзивну «VIP-гарантію». Повний перелік магазинів і детальні умови акції доступні на сайті http://samsung-partners.com.ua/ua/.
14.02.2018

Старт продажів Galaxy S8 в новому романтичному кольорі – Burgundy Red

«Samsung Electronics Україна» повідомляє про старт продажів Galaxy S8 в кольорі Burgundy Red наприкінці лютого  2018, а оформити передзамовлення можна уже зараз на сайтах магазинів-партнерів. Новий пристрасний відтінок червоного підкреслює елегантність ергономічного корпусу Samsung Galaxy S8 зі скла та металу, створюючи цілісний і естетичний дизайн, який стане відмінним варіантом подарунка до майбутніх свят. Оновлений колір гарантує нові враження, який оцінять любителі естетики.
07.02.2018

Samsung представляє великоформатний модульний MicroLED-дисплей і покращений екран 3D Cinema LED для кінотеатрів

На виставці ISE 2018 компанія Samsung Electronics представила The Wall Professional модульний великоформатний MicroLED-дисплей, який може досягати декількох метрів в ширину, забезпечуючи при цьому неперевершену яскравість, контрастність і широкі кути огляду зображення.
24.01.2018

Samsung 860 PRO та 860 EVO з підтримкою V-NAND — твердотілі накопичувачі із інтерфейсом SATA уже в Україні

Samsung Electonics анонсувала найсучасніше доповнення до лінійки твердотілих накопичувачів (SSD) із підтримкою інтерфейсу SATA моделі 860 PRO та 860 EVO. Пристрої призначені для споживачів, які потребують високої продуктивності для різних сценаріїв: від повсякденного використання до високих навантажень при роботі з графікою. Моделі стали наступниками 850 PRO та 850 EVO перших в індустрії твердотілих накопичувачів із підтримкою технології V-NAND. 860 PRO та 860 EVO демонструють рекордну продуктивність в індустрії накопичувачів із інтерфейсом SATA. Користувачі помітять значний приріст швидкості та надійності роботи, а також поліпшену сумісн
17.01.2018

Лімітована версія Samsung Galaxy Note8 з нагоди Зимових Олімпійських ігор 2018 у Пхенчхані

Samsung Electronics, Всесвітній партнер Олімпійських ігор у категорії «Бездротове телекомунікаційне та обчислювальне обладнання анонсувала PyeongChang 2018 Olympic Games Limited Edition обмежену лінійку ексклюзивних пристроїв Galaxy Note8. Флагманський смартфон не лише мотивує на досягнення кращих результатів на Олімпійських іграх, але й дозволить підтримувати зв'язок і ділитися радісними моментами з близькими у будь-якій точці світу.
12.01.2018

Samsung Electronics розпочала виробництво пам'яті з високою пропускною здатністю HBM2 об'ємом 8 ГБ і рекордною швидкістю...

Samsung Electronics, світовий лідер у сфері передових технологій пам'яті, повідомила про старт масового виробництва другого покоління пам'яті з високою пропускною здатністю HBM2. Об'єм пам'яті становить 8 ГБ, а сам пристрій забезпечує максимальну швидкість передачі даних на ринку. Нове рішення Aquabolt™ першим в індустрії досягло швидкості передачі інформації на рівні 2,4Гбіт/с на один контакт. Новинка має прискорити процес популяризації суперкомп'ютерів і розвиток ринку графічних карт.
12.01.2018

Телевізори Samsung Smart TV 2018 першими в галузі пройшли сертифікацію за стандартом Common Criteria

Компанія Samsung Electronics оголошує, що її рішення щодо забезпечення безпеки телевізорів Smart TV, зокрема, технологія Samsung Knox, отримали міжнародну сертифікацію. Samsung Smart TV перші пристрої в галузі, які успішно проходять сертифікацію за стандартом Common Criteria (CC) протягом трьох років поспіль. Крім того, платіжний сервіс Checkout для Samsung Smart TV також був сертифікований за стандартом безпеки даних платіжних карт Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS).
11.01.2018

Samsung представляє «The Wall» – перший в світі 146-дюймовий модульний телевізор на базі технології MicroLED

Компанія Samsung Electronics представила «The Wall», першу в світі споживчу модель модульного телевізора з діагоналлю 146 дюймів, створену на базі технології MicroLED, в рамках щорічної виставки CES 2018. Новинка була представлена разом з іншими інноваціями Samsung в області дисплейних технологій. На їх прикладі компанія демонструє, що телевізійні технології не тільки пропонують споживачам виняткову якість зображення, але водночас виступають в ролі централізованого розумного і підключеного до мережі хаба, який допомагає поліпшити наше повсякденне життя.